Sprzęt Medyczny - Sterylizatory i autoklawy

Sprzęt medyczny firmy Euro-Medical w atrakcyjnych cenach. Poznaj naszą ofertę.

Sterylizatory i autoklawy


Autoklawy to sterylizatory wykorzystujące parę pod wysokim ciśnieniem do usuwania organizmów żywych i zanieczyszczeń ze sprzętu. Można je znaleźć w salonach tatuażu; salony paznokci; gabinety weterynaryjne, dentystyczne i lekarskie. Zadaniem sterylizatorów jest zapobieganie przenoszeniu się zarazków między klientami a pacjentami.

Służą do sterylizacji narzędzi medycznych i stomatologicznych, sterylizacji rękojeści i innych materiałów nadających się do sterylizacji w autoklawie. Absolute Medical Equipment prowadzi sterylizatory automatyczne i ręczne. Autoklawy stanowią podzbiór sterylizatorów.

Każdy sprzęt, który usuwa zarazki, jest klasyfikowany jako sterylizator. Autoklaw wykorzystuje parę do zabijania wszystkich form bakterii i zarazków. Regularne sterylizatory używają podrażnień, filtracji, chemikaliów lub kombinacji tych metod do niszczenia żywych organizmów.

Nie wszystkie urządzenia są odporne na wysokie temperatury wytwarzane przez bardzo gorącą parę z autoklawu. W przypadku tego rodzaju materiału wymagane są inne procesy sterylizacji.

Ręczne vs. automatyczne
Autoklawy ręczne wymagają fizycznego ustawienia w celu napełnienia i oczekiwania na przepływ wody do komory. Autoklaw jest załadowany. Drzwi są zamknięte i zaryglowane. Odpowiednie temperatury sterylizacji dla materiału do sterylizacji są wybierane i ustawiane.

Automatyczne sterylizatory działają automatycznie z ustawieniami sterylizacji sterowanymi przyciskiem. Każdy typ sterylizatora ma swoje zalety. Automatyczne autoklawy są proste w obsłudze. Nie mają szczegółowej kontroli operacji sterylizacji ręcznego autoklawu.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze to: Ile miejsca na ławie lub blacie zajmuje sprzęt? Jaka ładowność jest potrzebna? Zmierz długość najdłuższego narzędzia lub pakietu chirurgicznego, aby obliczyć objętość i długość wymaganej komory.

Materiały nieporowate i porowate mają różne wymagania dotyczące cyklu, aby zapewnić odpowiednią sterylizację. Autoklawy z próżnią wstępną zwykle wysysają powietrze z komory, aby para mogła skutecznie wnikać do porowatych przedmiotów.

Autoklawy grawitacyjne służą do sterylizacji nieporowatych płynów i sprzętu. Rodzaj oczyszczanego narzędzia decyduje o cyklach potrzebnych do ich czyszczenia.

Najlepszy rodzaj zakupu
Jeśli pozwala na to budżet, nowy sprzęt będzie służył latami i jest wartościową długoterminową inwestycją w sprzęt. Odnowiony sprzęt, który został przywrócony do stanu jak nowy, daje znaczne oszczędności w porównaniu z nowym sterylizatorem lub autoklawem.

W każdym przypadku zabezpiecz inwestycję sprawdzając gwarancję. Wytyczne dotyczące akceptowalnych gwarancji obejmują okres od jednego do dwóch lat na nowe autoklawy i sterylizatory oraz sześć miesięcy na robociznę i części odnowionych modeli. Upewnij się, że zarówno odnowione, jak i nowe części są łatwo dostępne.

Euro-Medical posiada następujące marki autoklawów i sterylizatorów.


Oto kilka informacji o kilku ręcznych lub automatycznych autoklawach i sterylizatorach.
Euro-Medical to odnowiony model objęty 90-dniową gwarancją. Jest łatwy w użyciu i zapewnia szybką, niezawodną i skuteczną kontrolę zakażeń. Sterylizator posiada opatentowane automatyczne otwieranie drzwi. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Wyświetlacz LCD wskazuje czas ekspozycji, temperaturę i wybrany cykl.

Euro-Medical jest obsługiwany ręcznie sterylizatora. Cykl od ciepłego startu trwa 20 minut. Głęboka komora ma 9 cali średnicy i 18 cali głębokości. Ten sterylizator został zaprojektowany jako uzupełnienie każdego laboratorium i placówki służby zdrowia.

SciCan Stacja Autoklaw jest w pełni zautomatyzowany sprzęt. Wybierz jeden z czterech programów, dotykając klawiatury, aby rozpocząć cykl sterylizacji. Od początku do końca wszystkie funkcje są kontrolowane, a zaawansowany mikroprocesor zapewnia optymalne warunki sterylizacji. Urządzenie jest po generalnym remoncie. Dostarczany jest w opakowaniu producenta i gwarantuje działanie zgodne ze specyfikacjami producenta.


Czytaj więcej »

Sprzęt Medyczny

Sprzęt medyczny dostępny w naszym sklepie. Zapraszamy.

http://www.allmart.pl/fotele-ginekologiczne/

http://www.allmart.pl/fotele-zabiegowe/

http://www.allmart.pl/fotele-okulistyczno-laryngologiczne/

http://www.allmart.pl/holtery/

http://www.allmart.pl/kardiomonitory/

http://www.allmart.pl/koncentratory-tlenu/

http://www.allmart.pl/kozetka-lekarska/

http://www.allmart.pl/lampy-operacyjne-i-zabiegowe/

http://www.allmart.pl/laryngoskopy/

http://www.allmart.pl/lozka-porodowe/

http://www.allmart.pl/lozka-szpitalne/

http://www.allmart.pl/lozka-dla-rodzica/

http://www.allmart.pl/otoskopy/

http://www.allmart.pl/parawany-medyczne/

http://www.allmart.pl/pompa-infuzyjna/

http://www.allmart.pl/pulsoksymetry/

http://www.allmart.pl/spirometry/

http://www.allmart.pl/ssaki-medyczne/

http://www.allmart.pl/stojaki-na-kroplowke/

http://www.allmart.pl/stoly-do-przewijania-niemowlat/

http://www.allmart.pl/stoly-operacyjne/

http://www.allmart.pl/stoly-zabiegowe/

http://www.allmart.pl/szafy-lekarskie/

http://www.allmart.pl/szafki-przylozkowe-szpitalne/

http://www.allmart.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/

http://www.allmart.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok/ 

Czytaj więcej »

| Kardiomonitor  | Aparat ekg  |  Wózek reanimacyjny  | Wózek anestezjologiczny | Wózek do przewożenia chorych | Łóżka szpitalne  | Szafeczki przyłóżkowe | Spirometry |   | Holtery   |  Pompy infuzyjne   |   Aparaty ktg     |  Fotele ginekologiczne    |  Pulsoksymetry    | Ssaki medyczne    | Koncentrator tlenu    | Wózki zabiegowe    |
.